Velkommen til Klubbnytt

Velkommen til oss!

På disse sidene finner du informasjon om Klubbnytt, en bedrift som siden 2001 har hjulpet utallige idrettslag, fotballklubber, supporterklubber, fagforeninger og frivillige organisasjoner av ymse slag å bygge opp sine egne strømlinjeformede og skreddersydde nettsider med kult design og praktisk brukergrensesnitt. Vi vil gjerne takke alle våre mange fornøyde kunder, og ønske vel møtt til de som ennå ikke har kommet på nett eller har behov for bedre og mer aktuelle nettsider. Vårt ønske er alltid å ha fornøyde kunder, og det er nøyaktig dette som er den eneste formen for merkevarebygging vi bedriver – mesteparten av vår nye business har sine røtter i anbefalinger fra gamle kjente.

På disse nettsidene finner du informasjon om de løsningene vi kan tilby, som tilbud om gratis prøveløsning, en mer utdypende tekst om vår standard webløsning og til slutt de mange tilleggstjenestene vi tilbyr. Her finner du aktuell og relevant informasjon om alt fra nettløsninger og moderering av nettfora til andre klassiske problemstillinger som regnskap og rapportering, eller råd og tips om hvordan du og klubben din kan sikre nye sponsorer. Med nye, freshe nettsider kan vi nemlig garantere at potensielle sponsorer og partnere vil åpne øynene og få økt interesse for klubbens virksomhet, slik at alt dere bruker på våre tjenester gjør at dere går i pluss.